איך בוחרים פרקט לבית?

יוקרתי וביתי

לרצפה הביתית שלנו אנחנו לרוב לא מעניקים יותר מידי חשיבות – היא אפרורית, משעממת ובשגרה היומיומית אנחנו לא מקדישים הרבה מחשבה. אם אתם רוצים לשדרג את עיצוב הבית בקלות ולא יודעים מאיזה כיוון לגשת – כנראה שרכישה של פרקט פולימורי או פרקט למינציה יכול להתאים למה שאתם מחפשים. הפרקט מאופיין בעיצוב אלגנטי ונעים לעין, ולעומת פרקט העץ האמיתי, מדובר ברכישה שהיא הרבה יותר זולה. אז אלו אפשרויות עומדות על הפרק, מה ההבדל ואיך בוחרים? בידינו כל התשובות.

פרקט פולימרי לעומת פרקט למינציה

פרקט פולימרי הוא פרקט על בסיס פלסטיק, שהפך להיות פופולארי במיוחד בשנים האחרונות. הפרקט עשוי מפלסטיק, אשר מכוסה בשכבתו העליונה בהדפס דמוי עץ ומעליו ציפוי עמיד במים. היתרון המשמעותי במיוחד של הפרקט הפולימרי הוא עמידותו למים, לצד ההתקנה שלו כמשטח, ללא מרווחים שעשויים להיווצר בין חלקי הפרקט השונים.

מצד שני, ישנו פרקט הלמינציה. פרקט הלמינציה מורכב משלוש שכבות – שכבה שמחברת בין התשתית לפרקט לטובת מניעת חדירת לחות ומעץ דחוס מסוג HDF, שכבת HDF עם הדפס של דוגמת הפרקט ושכבה עליונה של למינציה, שהיא שכבה שקופה שמגנה מפני שחיקה ונזק על הפרקט ומוסיפה טקסטורה וגימור. היתרון המשמעותי של פרקט למינציה זה היכולת שלו עץ באופן מיטיבי ולסייע בהפחתת רעשי דריכה ועמיד לכתמים ושריטות.

עיצוב

פרקטים לבית מגיעים בשלל סגנונות עיצוביים מפתיעים שיכולים להתאים לבית האהוב שלכם – החל מהבדלים בגוון הפרקט ועד להבדלים בדפוס הפרקט כמו גודל הדפס המרצפות, וסגנון הריצוף שישנו בהדפס. כשאתם מתלבטים בין העיצובים השונים חשוב לקחת בחשבון את העיצוב הנוכחי של הבית האהוב שלכם והנופח הייחודי שהייתם רוצים להעניק לו באמצעות הפרקט – האם הבית שלכם מתאפיין בצבעים חמים יותר או דווקא בעיצוב אלגנטי ומינימליסטי? האם הייתם רוצים שהפרקט ייקח חלק דומיננטי בעיצוב הבית או ישלב בו באופן טבעי ובלתי מובחן? שיקולים אלה ייקלו עליכם בביצוע הבחירה הנכונה.

מחיר

מחיר הפרקט משתנה כתלות בסוג הפרקט – פרקט פולימרי על פי רוב יעלה יותר מפרקט לימינציה, העיצוב שמאפיין את הפרקט, והתקנה שלעיתים כלולה במחיר. התמחור נעשה על פי גודל, כך שהתשלום נקבע לבסוף לפי שטח הרצפה שעתיד להיות מכוסה בפרקט.

אצלנו ב-Golden design תוכלו למצוא מגוון עשיר של פרקטים במחירים האטרקטיביים ביותר. הפרקטים שלנו עומדים בתקן עשויים מהחומרים הטובים ביותר וצפויים ללוות אתכם עוד תקופה ממושכת, עם העיצוב הכי נעים וביתי שיש. עכשיו כשאתם כבר יודעים הכל נשאר רק לבחור – אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון הפרקטים שלנו, להתלבט בין האפשרויות השונות ולבסוף להזמין את הפרקט המתאים ביותר עבורכם. תתחדשו!

לקטלוג הפרקטים שלנו לחצו כאן! 

 

 

תוכן עניינים

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋 כאן גולדין דיזיין,
איך אפשר לעזור לך?